۰ تا 💯 راهنمای تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی در ایران | تیوبرزپی

تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی

فهرست مطالب

با تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی‌تان می‌توانید مراجعان مورد نظرتان را جذب کنید؛ زیبایی‌جویان برای یافتن خدمات پوست و مو پیش از هر جا گوگل را جستجو می‌کنند.

در دنیای دیجیتال امروز، کاربران از منابع آنلاین برای پیدا‌کردن متخصصان پوست، مو و زیبایی استفاده می‌کنند. فرض کنید کاربری عبارت «درمان خط خنده در شهر کرج» را جستجو کند؛ اگر نام کلینیک زیبایی شما در نتایج جستجوی گوگل نباشد، فرصت جذب مراجعان جدید را از دست خواهید داد!

آنلاین مارکتینگ و به طور ویژه تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی این فرصت را فراهم می‌کند تا مراجعان بالقوه را هدف قرار دهید؛ همان کاربرانی که هم‌اکنون به دنبال خدمات شما هستند. از این طریق، نام شما در بالای نتایج جستجو قرار می‌گیرد و مراجعان جدید را جذب می‌کنید.

کاربرد و کارایی تبلیغات گوگل برای متخصصان پوست، مو و زیبایی

در ادامه با کارایی تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی آشنا می‌شویم؛ همچنین توصیه می‌کنیم مقاله مزایای تبلیغات گوگل ادز را هم بخوانید.

 • هدف‌گیری کاربران: وقتی کاربری نیمه‌شب‌های عبارت «خلاصی از اسکار و جای جوش عمیق» را در گوگل جستجو می‌کند، تبلیغ گوگل ادز شما می‌تواند با ارائه یک راه حل خاص، او را در اوج کلافگی به یکی از مراجعان شما تبدیل کند.
 • تمرکز بر کلمات کلیدی خاص: روی عبارات گسترده مانند متخصص پوست و مو تمرکز نکنید؛ یک حیطه معین را در نظر بگیرید. جستجوهای مشخص مانند «روش‌های درمان پسوریازیس» یا «متخصص اگزما در کودکان» را هدف قرار دهید. در نتیجه، مراجعان حتی پیش از این که رقبای شما را در نظر بگیرند، خدمات شما را در نتیجه اول جستجوی گوگل انتخاب می‌کنند.
 • ارزیابی دقیق تبدیل‌ها: با کمک گوگل ادز می‌توانید همه‌چیز را به طور دقیق ارزیابی کنید. ببینید چند نفر از افراد با کلیک روی آگهی «تزریق بوتاکس برای رفع خطوط پنجه کلاغی» وقت گرفته‌اند و به مراجعان شما تبدیل شده‌اند که در اصطلاح نرخ تبدیل یا کانورژن (conversion) نامیده می‌شود. این داده‌ها کمک می‌کند تا کمپن‌های تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی را به بهترین شکل ممکن ویرایش کنید و حداکثر بازده را داشته باشید. به عبارت دیگر، نرخ بازگشت سرمایه (ROI) به بیشترین حد ممکن برسد.
 • تبلیغات مرتبط: گوگل ادز این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید کمپین‌های تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی را در لحظه بهبود دهید. اگر سرچ یک مورد مشخص افزایش چشمگیری دارد، تمرکز آگهی‌ها را روی آن قرار دهید. با این دقت و سرعت عمل می‌توانید زودتر از همه در جستجوی مراجعان بالقوه نمایش داده شوید.

راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی گوگل ادوردز برای کلینیک زیبایی

جهت راه‌اندازی کمپین‌های شبکه جستجو یا سرچ نتورک (Search Network) برای تبلیغ درماتولوژیست‌ها (متخصصان پوست و مو) این مراحل را در نظر بگیرید:

 • جلسه طوفان فکری کلمات کلیدی: با همفکری تیم خود شایع‌ترین مشکلات پوستی و بیشترین درمان‌های درخواست‌شده از طرف بیماران را فهرست کنید.
 • لوکیشن: اگرچه در ایران نمی‌توان لوکیشن آگهی‌ها را از طریق کد پستی انتخاب کرد، با افزودن کلمات کلیدی مربوط به منطقه جغرافیایی، مخاطبان تبلیغ را محدود کنید. برای نمونه «رفع موهای زائد با بهترین دستگاه لیزر تیتانیوم در شهرک غرب تهران».
 • ویژگی‌های جمعیتی: شناخت مراجعان ضروری است. آیا برای خدمات «لیفت صورت با نخ» تبلیغ می‌کنید؟ بنابراین میانگین سنی مراجعان احتمالا ۵۰ سالگی است و می‌توانید پراکندگی بازه سنی کاربران را ۴۰ ساله به بالا انتخاب کنید.
 • متن خودمانی آگهی‌ها: متن آگهی‌ها را واضح، مختصر و مستقیم بنویسید انگار که بیمار روبه‌رویتان نشسته است و حرف می‌زنید. عناوینی مانند: «نگران سیاهی و پف چشم‌هایتان هستید»، «از ترک‌های پوستی خسته شده‌اید»، «برای رفع دائم کک و مک همین امروز تماس بگیرید» را انتخاب کنید.
 • افزونه‌های تماس: مرحله پرکردن فرم تماس را رد کنید؛ همه حوصله این مراحل را ندارند. تماس مراجعان با کلینیک را با استفاده از افزونه‌های تماس ساده‌تر کنید. کاربران شماره تماس را روی آگهی می‌بینند و می‌توانند با یک کلیک تماس بگیرند.
 • پیگیری تماس‌ها: بررسی کنید که آگهی‌ها باعث برقراری چند تماس شده‌اند. این داده‌ها کمک می‌کند تا بدانید کدام کلیدواژه‌ها و آگهی‌ها بیشتر از همه برای مراجعان احتمالی جذاب هستند.
 • افزونه مکان: با افزونه مکان می‌توانید آدرس را مستقیم به آگهی اضافه کنید و مراجعان را تا رسیدن به ورودی کلینیک راهنمایی کنید.
 • بررسی مداوم: کمپین‌ها را به طور منظم بررسی کنید؛ کلیدواژه‌ها و متن آگهی‌ها را ارتقا دهید؛ اطلاعات تماس و آدرس را همیشه به‌روزرسانی کنید.

تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی

کمپین‌های تبلیغات گوگل ادز برای جذب مراجعان جدید با نیازهای خاص پوست و مو

خدمات پوست، مو و زیبایی بسیار گسترده است و نمی‌توان نسخه‌ای یکسان برای راه‌اندازی تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی مختلف ارائه کرد. در ادامه تبلیغات گوگل ادز موضوعی متناسب با نیازهای مراجعان را مشاهده می‌کنید؛ در مقاله انواع کمپین‌های گوگل ادز در این مورد توضیح دادیم که توصیه می‌کنیم به آن مراجعه کنید.

 • درمان آکنه برای نوجوانان و جوانان
 • جوانسازی و برطرف‌کردن چروک برای بزرگسالان
 • درمان اگزما و پسوریازیس
 • درمان ریزش مو برای آقایان و خانم‌های بالای ۳۰ سال

تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی

 

مزایای تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی

مثال توضیحات مزایا
مثلا خانم‌های ۲۰ تا ۳۵ ساله را هدف قرار دهید که به تازگی برای عبارت «میکرودرم ابریژن» جستجو کرده‌اند و از این طریق خدمات مربوط به درمان جای جوش و اسکار کلینیک خود را تبلیغ کنید. در زمان مناسب به افراد درست دسترسی پیدا می‌کنید. از کلمات کلیدی گسترده فراتر می‌روید و کاربران را طبق سن، جنسیت، علاقه‌مندی‌ها و مشکلات مشخص پوست و مو هدف قرار می‌گیرید. تبلیغات هدفمند دقیق
مثلا آگهی‌های جوانسازی پوست با بوتاکس را پیش از نوروز نمایش می‌دهید که احتمال رزرو وقت از طرف مراجعان بیشتر است. زمان نمایش آگهی‌ها را مدیریت می‌کنید. ساعات و روزهای مشخص را برای حداکثر دستیابی به مراجعان بالقوه انتخاب می‌کنید. زمان‌بندی انعطاف‌پذیر تبلیغات
اطمینان حاصل می‌کنید که آگهی‌ها برای نمایش روی صفحه تلفن‌های هوشمند مناسب هستند. آگهی‌ها را برای تلفن همراه بهینه‌سازی می‌کنید که بسیاری از کاربران جستجوهای مشابه را با این دستگاه انجام می‌دهند. دستگاه مشخص (کامپیوتر، گوشی)
فقط برای علاقه‌مندی واقعی به خدمات خود پول می‌دهید، نه صرفا زمانی که آگهی نمایش داده شد. برخلاف تبلیغات سنتی، تنها زمانی هزینه می‌کنید که کاربر روی آگهی کلیک کند. یعنی بابت ایمپرشن هزینه نمی‌پردازید. پرداخت به ازای هر کلیک
متریک‌های اصلی را برای بررسی تاثیر آگهی رهگیری می‌کنید. تعداد کلیک‌ها، ایمپرشن‌ها، کانورژن‌ها و حتی تماس‌های تلفنی بر اساس آگهی را در اختیار دارید؛ می‌توانید برای بهینه‌سازی تبلیغات و داشتن حداکثر بازدهی از این آمار استفاده کنید. رهگیری عملکرد
می‌توانید آمار مراجعان را از طریق کلیک روی آگهی دقیقا بدانید. برخلاف تبلیغات سنتی، گوگل ادز داده‌های واقعی از اثرگذاری کمپین‌های گوگل به شما ارائه می‌دهد. نتایج قابل اندازه‌گیری
تخصص خود را در درمان لکه‌های پوستی بارداری یا ریزش موی ناشی از رژیم کاهش وزن برجسته کنید. نکات منحصربه‌فرد خدمات را در متن آگهی تغییر می‌دهید. برجسته‌کردن ویژگی‌های خاص
بیشتر در دسترس مراجعان قرار بگیرید تا اولین انتخابی که به ذهن‌شان می‌رسد، شما باشید. مراجعان جدید را که ممکن است به رقبای شما مراجعه کنند، با قرار‌گرفتن در اولین نتیجه جستجو جذب کنید. پیشی‌گرفتن از رقبا

نحوه شروع کمپین تبلیغات گوگل مراکز زیبایی

 • یک حساب کاربری گوگل ادز ایجاد کنید
 • اهداف کمپین تبلیغاتی و مخاطبان هدف را مشخص کنید
 • کلیدواژه‌های مرتبط با خدماتتان را پیدا کنید
 • یک متن آگهی جذاب با تاکید روی تخصص خود بنویسید
 • افزونه‌های تماس و لوکیشن را در نظر بگیرید
 • نتایج کمپین را رهگیری کنید و آن را برای رسیدن به عملکرد بهینه اصلاح کنید

سخن پایانی: تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی با تیوبرز‌پی

با افزایش دسترسی هدفمند به کاربران، زمان‌بندی منعطف و آمار دقیق عملکرد تبلیغات گوگل می‌توانید مراجعان جدید جذب کنید و کلینیک زیبایی‌تان را ارتقا دهید.

برای راه‌اندازی کمپین می‌توانید از طریق چت آنلاین با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید. دو ماه مدیریت اکانت و کارمزد رایگان از مزایای خدمات تبلیغات در گوگل تیوبرزپی به مشتریان جدید است.

تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی

پرسش‌های پرتکرار تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی

۱. کدام کمپین‌های تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی کارآمد هستند؟

کمپین‌های شبکه جستجو یا سرچ‌نتورک (Search Network) با هدف‌گیری جستجوهای مرتبط مانند «از‌بین‌بردن جای بخیه با میکرونیدلینگ در رشت» و افزونه‌های تماس با نمایش شماره تلفن شما برای مارکتینگ آنلاین کلینیک زیبایی کارآمد هستند.

۲. هزینه کمپین‌های تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی چقدر است؟

هزینه‌ تبلیغات گوگل ادز برای کلینیک زیبایی با توجه به لوکیشن، رقابت و بودجه شما متفاوت است. حداکثر مبلغ روزانه را تنظیم می‌کنید و گوگل ادز آگهی‌ها را تا حد نصاب روزانه نمایش می‌دهد.

۳. چقدر طول می‌کشد تا نتایج تبلیغات گوگل را مشاهده کنیم؟

بازه زمانی دیدن نتایج به عواملی مانند رقابت، تنظیمات کمپین و بودجه بستگی دارد. اما معمولا در عرض چند هفته اولین نتایج چشمگیر را مشاهده می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00