تبلیغ در یوتیوب

با تبلیغ در یوتیوب می‌توانید بازدید میلیونی داشته باشید و برندتان در میان پربازدیدترین کانال‌های یوتیوب نمایش داده شود. در نتیجه، با هزینه‌ای اندک کاربران هدف را به مشتریان علاقمند تبدیل سازید و فروش خدمات یا محصولات برندتان را افزایش دهید.
آمارها نشان می‌دهد که تعداد بازدیدکنندگان شما پس از تبلیغ در یوتیوب می‌تواند تا پنج برابر بیشتر شود.
تیم تخصصی و حرفه‌ای تیوبرز پی به شما کمک می‌کند تا برندتان را در میان ویدیوهای پربازدید و جذاب یوتیوب ارتقا دهید.

تبلیغ در یوتیوب چطور انجام می‌شود؟

یوتیوب، پلتفرمی ایده‌آل برای برندسازی و تبلیغات است. هزینهٔ ناچیز و باورنکردنی [b]تبلیغات در این وب‌سایت، یوتیوب را به گزینه‌ای برتر برای مارکتینگ و بازاریابی برندها در ایران تبدیل کرده است. پس تا از رقبا عقب نیفتاده‌اید، ویدیو مارکتینگ را آغاز کنید.[c]

تبلیغات در یوتیوب مانند تبلیغات گوگل است. در واقع، یوتیوب رسانهٔ ویدیویی گوگل ادز (Google Ads) محسوب می‌شود. پس می‌توانید مخاطب دلخواه خود را برای تماشای تبلیغ در یوتیوب مورد هدف قرار دهید!

تبلیغات یوتیوب کجا نمایش داده می‌شوند؟

نمایش تبلیغات در یوتیوب به یک نوع محدود نمی‌شود. انواع مختلف تبلیغات در یوتیوب می‌تواند رضایت هر برندی را به دست آورد. کافی است تا کانال یوتیوب خود را بسازید و بقیهٔ کار را به تیم حرفه‌ای تیوبرز پی بسپارید تا بدون معطلی به عرصهٔ تبلیغات یوتیوب قدم بگذارید.

انواع تبلیغات یوتیوب چیست؟

چرا تبلیغ در یوتیوب را به عهدهٔ تیوبرز پی بگذاریم؟

کارشناسان پشتیبانی مجموعه در انتخاب طرح تبلیغاتی متناسب با برند و کسب‌وکارتان شما را راهنمایی خواهند کرد. پیش از شروع، حتماً با پشتیبان‌های کاردان تیوبرزپی مشورت کنید.

گلچین بهترین کارشناسان و متخصصان یوتیوب تبلیغات شما را برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنند.

دانش به روز در زمینهٔ یوتیوب‌مارکتینگ باعث می‌شود تا کمپین‌های تبلیغاتی به بهترین نحو ممکن طراحی، برنامه‌ریزی و اجرایی شوند.

تسلط کارشناسان تیوبرز پی به الگوریتم‌های یوتیوب باعث می‌شود تا آگهی‌های تبلیغاتی بالاترین بازدهی را در راستای موفقیت برند شما داشته باشند. به همین سادگی رقبا را پشت سر بگذارید.

مزیت تبلیغ در یوتیوب چیست؟

تبلیغ در یوتیوب فروش خدمات و محصولات برند شما را به بیشترین مقدار ممکن افزایش می‌دهد، زیرا:

تبلیغ در یوتیوب برای کدام کسب‌وکارها مناسب است؟

در دنیای امروز، مشتری اکثر کسب‌وکارها و برندها ویدیوهای یوتیوب را تماشا می‌کنند؛ از این، بیشتر کسب‌وکارها از جمله آژانس‌های مسافرتی، مؤسسات مهاجرت، مؤسسات حقوقی، کلینیک‌های روانشناسی و مشاوره، تولیدکنندگان لوازم آرایشی، مؤسسات زبان و بسیاری کسب‌وکارهای دیگر می‌توانند از مزایای تبلیغ در یوتیوب برخوردار شوند.

تبلیغات در یوتیوب

پلن الماس

۲۰۰ لیـــــــر

پلن نقره‌ای

۵۰۰ لیـــــــر

پلن اقتصادی

۲۰۰ لیـــــــر

پلن طلایی

۲۰۰ لیـــــــر

درخواست مشاوره رایگان

پرسش‌های پرتکرار

هزینهٔ تبلیغ در یوتیوب، ناچیز است. برای هر ۱،۰۰۰ بازدید از آگهی دو تا سه دلار می‌پردازید.

تیم متشکل از متخصصان کاردان تیوبرز پی با توجه به نوع کسب‌وکار و برند شما و همچنین سن، جنسیت، علاقمندی‌ها و محل زندگی مخاطب هدف بهترین تبلیغات یوتیوب را برای شما انتخاب می‌کند.

انواع اصلی تبلیغ در یوتیوب Trueview، Non-stoppable، Bumper، In-stream و In-Search هستند. برای انتخاب بهترین گزینهٔ مناسب برند خود از تیم پشتیبانی تیوبرز پی راهنمایی بگیرید.

تبلیغ Trueview ارزان‌ترین نوع تبلیغات یوتیوب است؛ تنها زمانی بابت پخش این نوع تبلیغ هزینه پرداخت می‌کنید که کاربر حداقل ۳۰ ثانیه از آگهی شما را ببیند یا روی آن کلیک کند.

بله. یوتیوبرها هم می‌توانند برای جذب دنبال‌کننده از تبلیغات یوتیوب کمک بگیرند.

تیم حرفه‌ای تیوبرز پی، کمپین‌های تبلیغاتی یوتیوب را برای آگاهی‌سازی از برند، جلب مشتریان علاقه‌مند و افزایش درآمد شما راه‌اندازی و مدیریت می‌کند. تیوبرز پی پارتنر رسمی گوگل ادسنس در ایران است.

بله. علاوه بر انتخاب بازدیدکنندگان از ایران، امکان دقیق انتخاب مخاطب بر اساس گروه سنی، جنسیت و علاقمندی‌ها هم وجود دارد.

بله. این امکان وجود دارد تا تبلیغات یوتیوب در کانال‌های مورد نظر شما نمایش داده شود. تیوبرز پی متناسب با مخاطب هدف، تبلیغ در محبوب‌ترین کانال‌ها را برای شما انجام خواهد داد. حتی می‌توانید ویدیوهای یوتیوب را هم برای پخش آگهی انتخاب کنید.

0:00
0:00