خدمات تبلیغات در گوگل

دو ماه کارمزد رایگان! بهینه‌سازی و مدیریت اکانت!

تبلیغات در گوگل را به تیوبرزپی بسپارید تا در عرض یک چشم برهم زدن به رتبهٔ اول سرچ گوگل برسید! مدیریت اکانت و دو ماه کارمزد رایگان هدیه ویژه تیوبرزپی به کسب‌وکار شماست. با هزینه پایین تبلیغات گوگل ادز، همان مشتریانی را جذب کنید که به دنبال کسب‌وکار و برند شما هستند. همین حالا برای تبلیغات در گوگل اقدام کنید!

تبلیغات گوگل ادز چیست؟

گوگل ادز پلتفرم تبلیغات آنلاین کمپانی گوگل است. با این سیستم تبلیغاتی می‌توانید آگهی‌های تبلیغاتی کسب‌وکارتان را در گوگل، یوتیوب، گوگل‌پلی، اپ‌استور، اپلیکیشن‌ها و سایت‌های پارتنر گوگل به مخاطبان هدف نمایش دهید. هنگام جستجو در اینترنت یکی از انواع تبلیغات گوگل را با برچسب Ad مشاهده می‌کنید که متناسب با جستجو‌ها و علاقه‌مندی‌های پیشین شما گلچین می‌شوند. شما هم می‌توانید با کمک متخصصان تیوبرزپی، هدفمندترین تبلیغات در گوگل را نمایش دهید.

کمپین‌های تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل نه کمپین متنوع دارد. برندهای نوپا می‌توانند کمپین گوگلادز متناسب با فروش محصولات یا ارائهٔ خدمات خود را انتخاب کنند. تیوبرز پی کمپین‌های اصلی و پرطرفدار گوگل را با پایین‌ترین تعرفه و بالاترین بازده در اختیار شما قرار می‌دهد.

کمپین تبلیغ در نتایج جستجوی گوگل

کاربردی‌ترین کمپین تبلیغات در گوگل که می‌توانید کسب‌وکار خود را بر اساس کلیدواژه در صفحهٔ اول نتایج جستجوی گوگل کاربران هدف نمایش دهید. این آگهی‌ها متناسب با جنسیت، سن، جغرافیا، علاقه‌مندی و حتی سیستم عامل کاربر انتخاب می‌شوند.

کمپین تخصصی تبلیغ در یوتیوب

تخصصی‌ترین تبلیغات در یوتیوب را می‌توانید از تیوبرزپی بخواهید. ارائه‌دهندهٔ همهٔ شش نوع تبلیغ یوتیوب:

  • TrueView 
  • Non-Stoppable 
  • تبلیغ شش‌ثانیه‌ای Bumper
  • In-Stream
  • In-Search

تبلیغ در یوتیوب متناسب با سن، جنسیت، کشور، علایق و سیستم عامل کاربران نمایش داده می‌شود.تعرفه پایین و امکان انتخاب کانال‌های یوتیوب تنها بخشی از مزایای این کمپین هستند.

کمپین اپلیکیشن

نصب اپلیکیشن شما با کمک این کمپین افزایش پیدا می‌کند. این نوع تبلیغ متناسب با سیستم عامل اندروید و iOS برای کاربران نمایش داده می‌شود و هزینهٔ آن براساس تعداد نصب محاسبه می‌شود.

کمپین بنری

نمایش بنر در گوگل، یوتیوب، گوگل‌پلی، اپ‌استور، اپلیکیشن‌ها و سایت‌های پارتنر گوگل با راه‌اندازی این کمپین صورت می‌گیرد. پرداخت بر اساس بازدید، کلیک یا اکشن است. کمپین بنری بهترین انتخاب برای سایت‌های فروش آنلاین به‌حساب می‌آید.

برندهایی که با تیوبرزپی همکاری می‌کنند

چرا تبلیغات در گوگل اهمیت دارد؟

مراحل اجرای کمپین تبلیغاتی در گوگل

۱. ثبت سفارش تبلیغات گوگل

سفارش خود را در تلگرام یا فرم تماس ثبت می‌کنید.

۲. بررسی و آنالیز تخصصی

همکاران ما کسب‌وکار شما را بررسی و تبلیغات گوگل مناسب را پیشنهاد می‌کنند.

۳. اجرای کمپین تبلیغات گوگل اد

کمپین تبلیغاتی گوگل در مناسب‌ترین زمان برای جذب مشتریان احتمالی و مطابق نظر شما اجرا می‌شود.

۴. پشتیبانی کارآمد

تیم پشتیبانی تیوبرز‌پی عملکرد تبلیغات در google ads را ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته مانیتور و بهینه‌سازی می‌کند.

چرا تیوبرز را برای تبلیغ در گوگل انتخاب کنیم؟

چرا تیوبرز را برای تبلیغ در گوگل انتخاب کنیم؟

پلن اقتصادی تیوبرزپی

۱۰۰۰ لیـــــــر

پلن نقره‌ای تیوبرزپی

۵۰۰۰ لیـــــــر

پلن طلایی تیوبرزپی

۱۰۰۰۰ لیـــــــر

خدمات گوگل ادز

می‌توانید حساب اختصاصی داشته باشید. کمپین متناسب با کسب‌وکار خود را انتخاب کنید. متن تبلیغات با کلیدواژه بهینه‌سازی می‌شود تا مشتریان احتمالی در میان بازدیدکنندگان قرار گیرند.

تبلیغات گوگل ادز

به یک استراتژی اصولی برای فروش دسترسی خواهید داشت که بتوانید در صفحهٔ اول نتایج جستجوی گوگل کاربران هدف نمایش داده شوید. برخی کاربران به دنبال محصولات شما هستند اما از برند شما اطلاعی ندارند، تبلیغات در گوگل آنان را به مشتریان شما تبدیل می‌کند. ضمناً می‌توانید مشتریان پیشین خود را مجدد هدف تبلیغات در گوگل قرار دهید‌.

شارژ اکانت گوگل ادز

می‌توانید با شارژ اکانت گوگل ادز کمپین تبلیغاتی انتخابی را به مدت زمان دلخواه راه‌اندازی کنید. این خدمات ویژهٔ کاربرانی است که با مدیریت تبلیغات آشنا هستند.

تعرفه شارژ اکانت گوگل ادز

بستگی به نوع کمپین انتخابی تبلیغات در گوگل، پرداخت تعرفه بر اساس کلیک، بازدید و اکشن صورت می‌گیرد. مثلاً اگر کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن را انتخاب کرده باشید، بابت هر نصب کاربران هزینه خواهید کرد.

گوگل ادوردز

بیش از دو دهه از آغاز به کار این سیستم تبلیغات می‌گذرد که در ابتدا گوگل ادوردز نامیده می‌شد. پیش از این، تبلیغات آن تنها بر اساس سیستم تبلیغات کلیکی فعالیت داشت.

تبلیغ کسب و کار در گوگل

فرقی ندارد کسب و کار شما به فروش چه محصولات یا خدماتی می‌پردازد. کمپین‌های متنوع تبلیغات در گوگل متناسب با بیزنس شما انتخاب و راه‌اندازی می‌شود. مثلاً اگر کلینیک دندانپزشکی شما در شهر شیراز است، می‌توانید کاربران این منطقهٔ جغرافیایی را هدف تبلیغات گوگل قرار دهید. یا فرض کنید کلاس‌های آموزش کنکور ارشد و دکتری برگزار می‌کنید، می‌توانید تبلیغات در گوگل را به گروه سنی هدف اختصاص دهید.

درخواست مشاوره رایگان

پاسخ به پرسش‌های پرتکرار تبلیغات گوگل

تبلیغات Google Adwords یا خدمات گوگل ادوردز نام پیشین این سیستم تبلیغاتی است.

شارژ گوگل ادز طبق لیر ترکیه محاسبه می‌شود.

گوگل ادوردز نام پلتفرم تبلیغاتی گوگل ادز در گذشته بود. هزینهٔ تبلیغات در این سیستم کلیکی بر اساس نرخ کلیک محاسبه می‌شد.

0:00
0:00