راهنمای ۰ تا ۱۰۰ خرید اکانت گوگل ادسنس برای نقد کردن درآمد یوتیوب | تیوبرزپی

خرید اکانت گوگل ادسنس

فهرست مطالب

خرید اکانت گوگل ادسنس به اندازه مانیتایز کانال یوتیوب اهمیت دارد. بارها دیده‌ایم که زحمات چندین ساله تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب با اعتماد به یک شرکت منفعت‌طلب به باد رفته است.

با همراهی کارشناسان متخصص و متعهد تیوبرزپی دیگر جای نگرانی نیست؛ ما از ابتدای مسیر راه‌اندازی کانال یوتیوب تا مانیتایز و نقد کردن در امد یوتیوب دلسوزانه از شما پشتیبانی خواهیم کرد.

خرید اکانت گوگل ادسنس برای نقد کردن درآمد یوتیوب‌ چه ضرورتی دارد؟

درآمد دلاری کانال یوتیوب را از طریق اکانت گوگل ادسنس دریافت خواهید کرد؛ اما متاسفانه امکان ثبت شماره حساب بانکی ایران امکان‌پذیر نیست و باید برای خرید اکانت گوگل ادسنس اقدام کنید.

تحریم‌ها سبب شده است تا بانکداری بین‌الملل از بانک‌های ایران پشتیبانی نکند. ضمنا در صورتی که هنگام ساخت اکانت گوگل ادسنس، کشور خود را ایران یا افغانستان وارد کنید، حتی کانال یوتیوب شما هم مسدود خواهد شد.

خرید اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب

روش های خرید اکانت گوگل ادسنس برای نقد کردن درآمد یوتیوب چیست؟

سه روش برای ساخت یا خرید اکانت گوگل ادسنس وجود دارد.

 • اقامت و ثبت شماره حساب بانکی در یکی از کشورهای همسایه
 • اعتماد به یکی از آشنایان یا دوستان مقیم خارج از کشور
 • کمک‌گرفتن از شرکت‌های نقد درآمد یوتیوب

اقامت و ثبت شماره حساب بانکی در خارج از کشور

قبل از سال ۲۰۲۳، این امکان وجود داشت که با سفر به کشورهای همسایه و افتتاح حساب بانکی برای ساخت اکانت گوگل ادسنس، درآمد یوتیوبتان را شخصا دریافت کنید. در حال حاضر، قوانین سختگیرانه گوگل این روش را ناممکن کرده است مگر این‌که حداقل اقامت یک‌ساله کشور سوم را بگیرید. برای مثال، یک واحد مسکونی را برای یک سال در کشور ترکیه اجاره و آدرس منزل را برای دریافت نامه گوگل ثبت کنید. این روش برای اکثر یوتیوبرهای ساکن ایران ناممکن است زیرا هزینه بالایی در پی خواهد داشت.

ثبت آدرس و اطلاعات حساب بانکی یکی از آشنایان مقیم خارج 

در روش دوم می‌توانید حساب یکی از آشنایان مقیم خارج از ایران را برای ساخت اکانت گوگل ادسنس ثبت کنید. جدا ازین که دوستتان درخواست شما را خواهد پذیرفت یا نه، قوانین مالیاتی کشورهای خارجی باعث می‌شود تا این گزینه مقرون به‌صرفه نباشد. مثلا کشور آلمان تا ۴۰ درصد درآمد را بابت مالیات کسر می‌کند و درآمد واریزی یوتیوب نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

خرید اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب

خرید اکانت گوگل ادسنس با کمک شرکت‌های نقد کننده درآمد یوتیوب 

بهترین روش خرید اکانت گوگل ادسنس، کمک‌گرفتن از شرکت‌های نقد درآمد (MCN) معتبر و متعهد است. باید با آگاهی و اطلاعات کافی انتخاب کنید. عقد قرارداد مکتوب و شفافیت مفاد آن اهمیت زیادی دارد. البته در نظر داشته باشید اگر یکی از کانال‌های یوتیوب که به اکانت مشترک گوگل ادسنس متصل است، اخطار یا استرایک دریافت کند و مسدود شود، شما هم کانال یوتیوب خود را از دست خواهید داد.

خرید اکانت گوگل ادسنس برای نقد کردن درآمد یوتیوب

برای انتخاب شرکت نقد کننده درآمد یوتیوب و خرید اکانت گوگل ادسنس چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

 • ابتدا مطمئن شوید که شرکت مورد نظر مورد تأیید گوگل ادسنس و دارای مجوز رسمی فعالیت در ایران باشد.
 • به مبلغ کارمزد شرکت‌های نقد کننده درآمد هم توجه کنید. مسلما هیچکس تمایل ندارد که پس از درخواست برای دریافت اولین ۱۰۰ دلار درآمد یوتیوب، ۴۰ دلار را بابت کارمزد بپردازد.
 • اطمینان حاصل کنید که کارشناسان پشتیبانی پاسخگو باشند و بابت پشتیبانی تعرفه‌های گران دریافت نکنند.
 • شرکت نقد کننده درآمد باید درآمد کانال یوتیوب را هر ماه در موعد مقرر به شما واریز کند. مواردی گزارش شده است که دارندگان کانال یوتیوب تا چند ماه برای گرفتن درآمدشان از برخی شرکت‌ها منتظر مانده‌اند.
 • توصیه می‌شود از شرکت‌های تخصصی در حوزه یوتیوب کمک بگیرید که به تمام اصول و استراتژی‌های کسب درآمد از یوتیوب مسلط باشند. برخی آژانس‌های دیجیتال‌مارکتینگ خدمات نقد درآمد یوتیوب را هم ارائه می‌کنند اما در صورت دی‌مانیتایز یا مشکلات دیگر نمی‌توانند به شما کمک کنند.
 • درباره سابقه شرکت نقد کننده درآمد یوتیوب و همکاری سایر یوتیوبرها با این شرکت تحقیق کنید و مطمئن شوید که مشتریان پیشین از خدمات آن رضایت داشته‌اند.

روش های خرید اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب

چرا تیوبرزپی انتخابی مطمئن برای نقد کردن درآمد یوتیوب است؟

 • تیوبرزپی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور مجوز دارد و پارتنر برتر گوگل ادسنس است.
 • شش ماه ابتدای همکاری با ما هیچ مبلغی بابت کارمزد نمی‌پردازید و نقد درآمد با کارمزد کاملا رایگان انجام می‌شود.
 • کارشناسان تیم پشتیبانی متخصص ما به مدت ۱۲ ماه به صورت رایگان پاسخگوی پرسش‌ها و مشکلات کانال یوتیوب شما هستند.
 • شفافیت مفاد عقد قرارداد کتبی با ما یکی دیگر از نقاط قوت این موسسه به شمار می‌رود.
 • تیوبرزپی درآمد کانال یوتیوب شما را هر ماه در موعد مقرر واریز می‌کند.
 • می‌توانید درخواست کنید درآمد کانال یوتیوبتان را به صورت ارز دیجیتال مثلا رمز‌ارز تتر دریافت کنید.
 • تاکنون هیچ یک از کانال‌های یوتیوب طرف قرارداد با ما مسدود نشده‌اند.
 • تیوبرزپی از معدود شرکت‌هایی به شمار می‌رود که هر دو نوع اکانت اختصاصی و اشتراکی گوگل ادسنس را ارائه می‌دهد.
 • رضایت مشتریان پیشین تیوبرزپی ارزشمندترین ضمانت فعالیت مجموعه ما است.
 • بنیان‌گذار تیوبرزپی، دکتر احسان رضایی کارمند رسمی یوتیوب بوده است. تاکنون بیش از ۵،۰۰۰ نفر از دانشجویان ایشان موفق به کسب درآمد دلاری از یوتیوب شده‌اند که گویای تخصص و تعهد مجموعه است.
 • تیوبرزپی در راه‌اندازی کانال یوتیوب، مانیتایز، پروموت و افزایش مخاطبان، نقد کردن درآمد و رفع مشکلات احتمالی کانال یوتیوب به صورت تخصصی فعالیت می‌کند و می‌توانید با اطمینان کامل و خیال آسوده با این مجموعه همکاری کنید.

روش های خرید اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب

خرید اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب: سخن پایانی

همه نکات لازم برای خرید اکانت گوگل ادسنس را توضیح دادیم تا بتوانید در امنیت کامل به درآمد کانال یوتیوب و نتیجه تلاشتان در تولید محتوا دست پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق چت آنلاین با کارشناسان پشتیبانی تیوبرزپی تماس بگیرید. در بخش دیدگاه‌ها منتظر نظرات، پیشنهادها و انتقادات شما عزیزان هستیم.

پرسش‌های پرتکرار خرید اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب

۱. آیا می‌توان چند کانال یوتیوب را به یک اکانت گوگل ادسنس متصل کرد؟

بله، می‌توانید درآمد همه کانال‌های یوتیوب خود را به یک اکانت گوگل ادسنس متصل کنید.

 

۲. آیا یک کانال یوتیوب می‌تواند به چند حساب گوگل ادسنس متصل باشد؟

بله اما در بازه‌های زمانی مختلف. برای مثال زمانی که در ایران هستید، کانال یوتیوب شما به اکانت گوگل ادسنس شرکت MCN متصل است اما برای تحصیل یا اشتغال به کشور دیگری مهاجرت می‌کنید. پس از مهاجرت می‌توانید برای خودتان اکانت گوگل ادسنس اختصاصی بسازید و کانال یوتیوب خود را به این اکانت جدید متصل کنید.

 

۳. پارتنر مورد تأیید گوگل ادسنس چه مزایایی دارد؟

اگر اکانت گوگل ادسنس داشته باشید، می‌توانید کانال یوتیوب سایر تولیدکنندگان محتوا را به این اکانت گوگل ادسنس متصل کنید. درصورتی‌که یکی از این کانال‌های یوتیوب، استرایک دریافت کند و مسدود شود، دیگران هم کانال یوتیوب خود را از دست خواهند داد. اما پارتنر برتر گوگل ادسنس کانال‌های یوتیوب را رصد می‌کند تا هیچ کانالی استرایک نگیرد و سایر یوتیوبرها در خطر نیفتند.

 

۴. آیا می‌توانم خرید اکانت گوگل ادسنس را از ایران انجام دهم؟

خیر. به محض اینکه آدرس خود را در کشور ایران یا افغانستان وارد کنید، کانال یوتیوب خود را هم از دست خواهید داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00