دکتر احسان رضایی
بنیانگذار تیوبرزپی

تیوبرزپی با افتخار اولین شرکت MCN در ایران به‌شمار می‌رود. حساب کاربری مرکزی تیوبرز‌پی مورد تأیید Google AdSense است و درآمد کانال‌های یوتیوب را به صورت رسمی و قانونی به مالک آن‌ها انتقال می‌دهد. بنیانگذار تیوبرز پی، دکتر احسان رضایی تنها ایرانی است که تا به امروز توانسته است یک لوح طلایی و دو لوح نقره‌ای یوتیوب را دریافت کند. موفقیت‌های درخشان دکتر رضایی و بالغ بر ۵،۰۰۰ نفر از دانشجویان دوره‌های ایشان نماد اعتماد به تیم حرفه‌ای و تخصصی تیوبرز پی است.

هرآنچه برای کسب و کار در آمد دلاری از یوتیوب به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار و کافیست در مسیر یوتیوبر شدن گام بردارید.

تیوبرزپی با ارائه آموزش یوتیوب در هر سطحی که باشید این امکان را فراهم کرده است تا علاوه بر شناخت الگوریتم‌های یوتیوب بتوانید با ابزارهای تولید محتوا کار کنید و ویدیوهای جذابی خلق کنید.

نگران مشکلات کانال خود نباشید می‌توانید با استفاده از طیف خدمات یوتیوب که توسط متخصصان تیوبرزپی پشتیبانی می‌شود پیشرفت کانال خود را تضمین‌شده بدانید.

تیوبرزپی با این دورنما فعالیت می‌کند تا بزرگترین و معتبرترین مرجع آموزش‌های تخصصی یوتیوب در جهان باشد.

تیوبرزپی این تجربهٔ فوق‌العاده و هیجان‌انگیز را فراهم آورده است که بتوانید درآمد دلاری یوتیوب را پس‌انداز کنید و از نوسانات ارزی بازار ایران ضرر مالی نبینید.

فرصتی تکرار نشدنی در اختیار کانال‌های یوتیوب طرف قرارداد تیوبرز پی قرار دارد. پس از عقد قرارداد می‌توانید علاوه بر نقد کردن در امد یوتیوب، تا ۱۲ ماه از پشتیبانی رایگان مجموعه نیز برخوردار شوید. پس با یک تیر دو نشان می‌زنید.

 

در شرایطی که سایر شرکت‌ها، کارمزد و تعرفه‌های نجومی را برای نقد کردن درآمد یوتیوب دریافت می‌کنند، تیوبرز پی، شش ماه اول همکاری، نقد درآمد کانال یوتیوب شما را رایگان انجام می‌دهد! ضمناً درصورتی‌که در این مدت از خدمات تیوبرز پی رضایت نداشته باشید، می‌توانید همکاری خود را ادامه ندهید.

تیوبرز پی برای افزایش درآمد کانال‌های یوتیوب طرف قرارداد به بالای چند ده هزار دلار، کلاب یک میلیون دلاری را پایه‌گذاری کرده است. این کلاب شامل دورهٔ آموزشی ۲،۰۰۰ دلاری، ۱۲ ماه پشتیبانی و تحلیل و بررسی ماهانهٔ کانال یوتیوب شما است تا بتوانید درآمد یوتیوب خود را ده برابر بیشتر کنید. عضویت کانال‌های یوتیوب ظرف قرارداد در این کلاب رایگان است.

حساب مرکزی تیوبرز پی مورد تأیید Google Adsense است. یوتیوبرها می‌توانند با خیال راحت و آسوده به تولید محتوا بپردازند و راه دشوار انتقال دریافت دلاری را به تیوبرز پی، پارتنر بی‌رقیب گوگل در ایران بسپارند.


0:00
0:00