مدل تبلیغاتی جدید گوگل ادز در ۱۴۰۳: نمایش Pause Ads روی ویدیوهای یوتیوب

مدل تبلیغاتی جدید گوگل ادز در 1403: نمایش Pause Ads روی ویدیوهای یوتیوب

فهرست مطالب

امکان دارد شما هم در میان کاربران طرح آزمایشی پخش آگهی هنگام توقف ویدیوهای یوتیوب با نام Pause Ads باشید! نتایج اولیه رضایت تبلیغ‌کنندگان را در پی داشته است؛ از این رو، احتمال دارد این طرح آزمایشی برای کاربران بیشتری اجرا شود. اگر از تماشای آگهی‌های تبلیغاتی کلافه می‌شوید، باید اشتراک نسخه پریمیوم یوتیوب را تهیه کنید. پیشنهاد می‌کنیم مقاله مزایای تبلیغات گوگل ادز را بخوانید تا دلیل استقبال از مدل تبلیغاتی جدید این پلتفرم را متوجه شوید.

Pause ads

مدل تبلیغاتی جدید یوتیوب و سایر پلتفرم‌های ویدیویی پارتنر گوگل

همان‌طور که از اسم مدل تبلیغاتی جدید گوگل ادز متوجه می‌شویم، تبلیغات Pause Ads هنگام متوقف‌کردن تماشای ویدیو برای کاربران نمایش داده می‌شود. این آگهی‌ها قرار نیست پخش ویدیو اصلی را به صورت خودکار قطع کنند و کاربر است که زمان نمایش آن را انتخاب می‌کند.

مدل تبلیغاتی جدید گوگل ادز در 1403: نمایش Pause Ads روی ویدیوهای یوتیوب

استقبال تبلیغ‌کنندگان از Pause Ads

اجرای آزمایشی مدل جدید تبلیغات گوگل با استقبال فراوان روبه‌رو شده است. به نظر می‌رسد تبلیغ‌کنندگان برای نمایش این فرمت از آگهی‌ها حاضر به پرداخت تعرفه‌های بالاتری هستند. احتمالا با عرضه عمومی این طرح شاهد تحولی عمده در تبلیغات یوتیوب خواهیم بود.

مدل تبلیغاتی جدید گوگل ادز در 1403: نمایش Pause Ads روی ویدیوهای یوتیوب

یوتیوب بدون تبلیغات؟

اگر تمایل به نمایش آگهی‌ها هنگام دیدن محتواهای یوتیوب نیستید، می‌توانید مشترک پریمیوم این پلتفرم شوید که قابلیت‌های دیگری مانند دانلود محتوا یا کیفیت بالاتر ویدیوها را نیز به همراه دارد.

اپلیکیشن‌های مسدودکننده تبلیغات یوتیوب

از آن‌جایی‌که یوتیوب اپلیکیشن‌های مسدودکننده تبلیغات را مختل می‌کند، تنها راه اصولی استفاده از اشتراک پریمیوم این پلتفرم است. گاهی این برنامه‌ها بدافزار هستند و ممکن است اطلاعات شما را سرقت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00