رشد چشمگیر یوتیوب پرمیوم: تعداد مشترکان از مرز ۱۰۰ میلیون عبور کرد | تیوبرزپی

فهرست مطالب

در آغاز ماه دوم سال ۲۰۲۴، آمار سابسکرایب یوتیوب پرمیوم و یوتیوب موزیک از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت. به عبارت دیگر، ۱۰۰ میلیون کاربر بابت تماشای محتوای یوتیوب هزینه اشتراک پرداخت می‌کنند تا وقت خود را برای دیدن آگهی‌های تبلیغاتی هدر نداده باشند.

البته افراد به قابلیت‌های دیگری مانند امکان دانلود هم دسترسی پیدا می‌کنند که به نظر نمی‌رسد برای کاربران در اولویت باشد؛ به‌ویژه که افزونه‌ها، ربات‌ها و نرم‌افزارهای رایگان گوناگونی هستند که امکان دانلود ویدیوهای یوتیوب را فراهم می‌کنند.

برخی از کارشناسان افزایش آمار سابسکرایب نسخه پرمیوم یوتیوب را به کاهش سرعت یوتیوب برای کاربران نسبت می‌دهند. اخیرا کاربران یوتیوب که از مسدودکننده‌های آگهی‌های تبلیغاتی یا Adblockers استفاده می‌کردند با اختلال سرعت در این پلتفرم مواجه شده بودند.

البته ناگفته نماند که کیفیت ۲k، کیفیت ۴k و ۸k که پیش از این به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار داشت نیز هم‌اکنون به یوتیوب پرمیوم اختصاص یافته‌اند.

جالب توجه است که پرداخت حق اشتراک برای یوتیوب موزیک قابلیت ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد و تنها مزیت قابل توجه همان حذف آگهی‌های تبلیغاتی است.

در حال حاضر هزینه اشتراک یوتیوب پرمیوم و یوتیوب موزیک به ترتیب ۱۳/۹۹ دلار و ۱۰/۹۹ دلار در ماه است.

کمپانی یوتیوب با این رویکرد فعالیت می‌کند که علاوه بر بازدیدکنندگان برای تولیدکنندگان محتوا نیز مفید باشد. این رویکرد از سال ۲۰۱۵ میلادی آغاز شده است و مدت‌هاست که بسیاری از کاربران با انگیزه فعال سازی کسب درآمد از یوتیوب، ویدیوهای بسیار باکیفیت‌تری منتشر می‌کنند.

یوتیوب پرمیوم و یوتیوب موزیک هم‌اکنون در صد کشور جهان قابل استفاده هستند و شما هم می‌توانید از پلتفرم یوتیوب درآمد دلاری داشته باشید. برای دریافت راهنمایی بیشتر با کارشناسان پشتیبانی تیوبرزپی در تلگرام تماس حاصل کنید.

پرسش‌ها، پیشنهادها و نقدهای خود را در بخش دیدگاه‌ها بنویسید تا در مطالب آینده به کار بگیریم. با تیوبرزپی از تازه‌ترین‌های دنیای یوتیوب با خبر بمانید.

17 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00