رکوردشکنی یوتیوب و گوگل: درآمد ۱۵ میلیارد دلاری سرویس سابسکرایب فقط در سه ماه | تیوبرزپی

فهرست مطالب

سرویس‌های سابسکرایب یوتیوب پرمیوم، یوتیوب موزیک، یوتیوب تی‌وی و گوگل وان در سه ماهه پایانی سال گذشته ۱۵ میلیارد دلار درآمد داشتند. این رقم در مقایسه با همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۹ پنج برابر شده است.

بخش عمده‌ای از این مبلغ با سرویس سابسکرایب یوتیوب موزیک و یوتیوب پرمیوم به دست آمده است. کاربران علاقمند به صنعت موسیقی و تولید محتوای یوتیوبی سود هنگفتی برای این کمپانی دارند.

آمار سابسکرایبرهای یوتیوب موزیک و یوتیوب پرمیوم از ۸۰ میلیون نفر در ماه عبور کرده است. به طور میانگین هر سابسکرایبر تأثیر بسزایی در افزایش درآمد این کمپانی‌ها دارد.

جالب است بدانید سود حاصل از نمایش آگهی‌های تبلیغاتی یا به اصطلاح ads نیز در طی این سه ماه با ۱۶ درصد افزایش به رقم ۹/۲ میلیارد دلار رسیده است. مشخص نیست موضع یوتیوب در برابر مسدودکننده‌های آگهی یا Adblockers سخت‌گیرانه‌تر خواهد شد یا خیر. این در حالی است که کاربران در ماه ژانویه سال جاری با کندی سرعت یوتیوب ناشی از نصب Adblocker مواجه بودند.

البته که هر دو سرویس سابسکرایب و پخش ads برای یوتیوب سودآور هستند اما یوتیوب اعلام کرده است که سابسکرایب منفعت مالی بیشتری برای این کمپانی داشته است.

این خبر در حالی منتشر شد که یوتیوب به تازگی تعدیل نیرو داشته و همکاری خود را با ۱،۰۰۰ نفر از کارمندان قطع کرده است. همچنین قصد دارد تا امسال نیز تعدیل نیروی بیشتری داشته باشد.

اگر تمایل دارید تا کانال یوتیوب شما هم در سود کمپانی یوتیوب سهیم باشد، می‌توانید از خدمات جامع تیوبرزپی در حوزه یوتیوب بهره‌مند شوید. پرسش‌های خود را می‌توانید از طریق چت آنلاین با کارشناسان پشتیبانی تیوبرزپی مطرح کنید.

همچنین در بخش دیدگاه‌ها از تجربه خود یا دوستان راجع به استفاده از سرویس سابسکرایب یوتیوب پرمیوم برایمان بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00