لوح یوتیوب؛ راهنمای تحقق رویای یوتیوبرها در ۱۴۰۳ | تیوبرزپی

لوح یوتیوب

فهرست مطالب

لوح یوتیوب مانند مدال المپیک برای ورزشکاران است و رویای بسیاری از یوتیوبرهای هدفمند و با انگیزه‌ای محسوب می‌شود که برای تولید محتوا و جلب رضایت مخاطب تلاش می‌کنند. مقاله امروز تیوبرزپی به انواع لوح یوتیوب، شرایط دریافت و معنای حقیقی این نماد اختصاص دارد. با شناخت لوح تقدیر یوتیوب برای رسیدن به آرزوهای یوتیوبی‌مان شوق بیشتری پیدا کنیم.

رکورد یوتیوبرها در جذب سابسکرایبر بسیار ارزشمند است؛ زیرا که تلاش‌ها، فداکاری‌ها، فرابند تولید محتوا و جذب مخاطب را تداعی می‌کند. ارزش تعداد سابسکرایبرها و بازدیدها را نمی‌توان به یک عدد خلاصه کرد. لوح یوتیوب نماد پیشرفت پنهان در مسیر رسیدن به کسب درآمد دلاری و سرانجام نقد کردن درآمد یوتیوب به شمار می‌رود.

لوح یوتیوب

انواع لوح یوتیوب

می‌گویند کسی که راهی ناکجاآباد می‌شود، به همان‌جا می‌رسد؛ اما یوتیوبر هدفمند می‌داند که برای رسیدن به مقصد باید از چه مراحل عبور کند. دریافت انواع لـوح یوتیوب یعنی در مسیر درستی در حرکت است.

لوح یوتیوب که با نام Play Button به معنای «دکمه پخش» شناخته می‌شود، نماد تلاش هوشمندانه، پشتکار و شایستگی است.

لـوح یوتیوب نقره‌ای | Silver Play Button: اولین پله از نردبان موفقیت در یوتیوب رسیدن به ۱۰۰،۰۰۰ سابسکرایبر است. تولید محتوای جذاب و سئو یوتیوب مطابق با آخرین الگوریتم‌ها زیربنای دریافت لوح یوتیوب نقره‌ای 🥈 است.

لـوح یوتیوب طلایی | Gold Play Button: ره‌آورد یک میلیون سابسکرایبر لوح یوتیوب طلایی 🥇 است که با تلاش و پشتکار مداوم و پشتیبانی یک تیم حرفه‌ای از متخصصان یوتیوب میسر می‌شود.

لـوح یوتیوب الماس | Diamond Play Button: ده میلیون طرفدار پروپاقرص که به جمع سابسکرایبرهای کانال یوتیوب شما بپیوندند، موفق به دریافت لوح یوتیوب الماسی 💎 خواهید شد. رسیدن به این مرحله یعنی به یک چهره محبوب در میان کاربران تبدیل شده‌اید که حرفی برای گفتن دارد.

لـوح یوتیوب الماس سرخ: Red Diamond Play Button: با دریافت لــوح یوتیوب الماس سرخ 🏆 به این معناست که پدیده‌ای استثنایی در دنیای تولید محتوای ویدیویی جهان به حساب می‌آیید. ارزش فتح دل‌های ۱۰۰ میلیون کاربر یوتیوب را نمی‌توان با هیچ لوحی نشان داد.

جدول انواع لوح یوتیوب

لوح یوتیوب

تعداد سابسکرایبر  لــوح یوتیوب 
۱۰۰,۰۰۰ Silver Play Button | لـوح یوتیوب نقره‌ای 
۱,۰۰۰,۰۰۰ Gold Play Button | لـوح یوتیوب طلایی 
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ Diamond Play Button | لـوح یوتیوب الماس
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ Red Diamond Play Button | لـوح یوتیوب الماس سرخ

 

شرایط دریافت انواع لوح یوتیوب فراتر از آمار سابسکرایبرهاست…

لازم به ذکر است که جذب تعداد مشخص سابسکرایبرها دریافت لـوح یوتیوب را ضمانت نمی‌کند. اولویت‌های اصلی یوتیوب امنیت پلتفرم و کیفیت محتواست و باید از مقررات و شرایط استفاده پیروی کنید. کانال‌های یوتیوبی که از قوانین یوتیوب تخطی کرده باشند، موفق به دریافت لـوح یوتیوب نخواهند شد و آمار مخاطبان در درجه دوم اهمیت دارد.

یوتیوبرهایی که واجد شرایط دریافت لـوح تقدیر یوتیوب باشند، یک رمز منحصربه‌فرد را در یوتیوب استودیو دریافت می‌کنند تا بتوانند برای دریافت لـوح یوتیوب از طریق پورتال مربوط درخواست دهند.

لوح یوتیوب

دریافت لوح یوتیوب با حمایت تیوبرزپی: سخن پایانی

دریافت لـوح یوتیوب با تولید محتوای جذاب، سئو اصولی و با کمک متخصصان یوتیوب امکان‌پذیر است. مجموعه تیوبرزپی با ارائه خدمات تخصصی یوتیوب از جوانان با استعداد در زمینه تولید محتوای ویدیویی حمایت می‌کند. جالب است بدانید دکتر احسان رضایی، بنیانگذار مجموعه اولین ایرانی است که موفق به دریافت سه لـوح یوتیوب شده است. یک لــوح طلایی و دو لـوح نقره‌ای ایشان تنها گوشه‌ای از تخصص تیم تیوبرزپی را نشان می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق چت آنلاین با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل کنید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00