فراتر از لوح یوتیوب: ورود به دنیای خارق‌العاده ۲۰۰ میلیون سابسکرایبر | تیوبرز‌پی

لوح یوتیوب

فهرست مطالب

لوح یوتیوب ۲۰۰ میلیون سابسکرایبر برای اولین بار در جهان شگفت‌انگیز یوتیوبرها به مستر بیست (Mr Beast) اعطا می‌شود. او توانست برای اولین بار در تاریخ پلتفرم‌های پخش آنلاین ویدیو ۲۰۰ میلیون سابسکرایب داشته باشد.

لوح یوتیوب

دریافت لوح یوتیوب ۲۰۰ میلیون سابسکرایب یعنی در تولید محتوای پربیننده درجه یک هستید، خلاقیت به خرج داده‌اید و تلاش مستمر داشته‌اید؛ بنابراین لایق ورود به دنیای فرصت‌های جدید هستید. مستر بیست این مسیر را با افتخار طی کرده است. شما هم می‌توانید به نقد کردن در امد یوتیوب و دریافت لوح تقدیر برسید.

لوح یوتیوب سفارشی مستر بیست

ویژگی‌‌های لوح یوتیوب ۲۰۰ میلیون سابسکرایبر

طراحی خاص لوح یوتیوب جدید: برخلاف انواع پیشین، لوح یوتیوب ۲۰۰ میلیون سابسکرایب یوتیوب به صورت سفارشی طراحی می‌شود و ایده آن متناسب با کانال یوتیوب برنده است.

کیفیت اعلا لوح یوتیوب: نماد جدید افتخارات یوتیوب از مواد باکیفیت مانند فلز، کریستال یا اکریلیک ساخته شده است تا زیبایی آن ماندگار باشد.

حک نام و لوگو کانال: نام کانال یوتیوب و لوگو روی لوح یوتیوب حک می‌شود تا همیشه یادآور دستاورد خارق‌العاده یوتیوبر. باشد.

انواع لوح یوتیوب

طراح لوح یوتیوب ۲۰۰ میلیون سابسکرایب کیست؟

لوح یوتیوب را شرکت Society Awards نیویورک طراحی و تولید کرده و هیچ اعلامیه رسمی در مورد اسامی طراحان هر یک از انواع لوح های یوتیوب منتشر نشده است.

200 میلیون سابسکرایبر

راز موفقیت مستر‌بیست برای دریافت لوح یوتیوب ۲۰۰ میلیون سابسکرایبر چیست؟

مستر بیست ۲۳۴ میلیون طرفدار در یوتیوب دارد. هزینه ویدیوهای خلاقانه کانال او بسیار بالاست و چالش‌های عجیبی را برای تولید محتوا انتخاب می‌کند. مثلا ۱۰۰ نفر را تنها در یک جزیره رها کرد و به آخرین نفری که در جزیره ماند، ۵۰۰ هزار دلار جایزه داد.

اگر شما هم به دنبال موفقیت در یوتیوب هستید، می‌توانید از خدمات تخصصی تیوبرزپی کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00