قابلیت ریمیکس شورت ویدیوها در ۲۰۲۴: رقابت یوتیوب و تیک تاک به نفع کاربران تمام می‌شود | تیوبرزپی

قابلیت ریمیکس شورت ویدیوها

فهرست مطالب

چند سالی است که یوتیوب و تیک تاک درگیر یک رقابت تنگاتنگ شده‌اند. رقابتی که به سود فناوری اطلاعات و کاربران تمام شده است. قابلیت ریمیکس شورت ویدیوهای یوتیوب نیز نتیجه یکی از چشم و هم‌چشمی‌های این دو پلتفرم محبوب ویدیویی است که می‌تواند مانیتایز کانال یوتیوب و کسب درآمد دلاری را برای یوتیوبرها ساده‌تر کند. می‌نویسیم چشم و هم‌چشمی اما بخوانید آنالیز و مانیتور پلتفرم رقیب!

در مطلب امروز، روش کار با قابلیت ریمیکس شورت ویدیوهای یوتیوب را به شما معرفی خواهیم کرد. تیوبرزپی در تمام مراحل موفقیت شما در یوتیوب تا جذب مخاطب، افزایش بازدید، مانیتایز و نقد کردن درآمد یوتیوب از شما پشتیبانی می‌کند.

ریمیکس شورت ویدیوها

قابلیت ریمیکس شورت ویدیوها و موزیک ویدیو مورد علاقه

آپدیت جدید چهار ابزار دارد:

 1. با کمک قابلیت Sound می‌توانید آهنگ دلخواه خود را از یک ویدیو بردارید و به عنوان موسیقی پس‌زمینه استفاده کنید
 2. قابلیت Collab این امکان را مهیا می‌کند تا در کنار محتوای یک هنرمند، شورت ویدیوی خودتان را قرار دهید؛ مثلا همراه با موسیقی برقصید یا رقص موزیک ویدیو اصلی را بازآفرینی کنید
 3. با قابلیت Green Screen می‌توانید یک موزیک ویدیو را به تصویر پس‌زمینه شورت ویدیوی خودتان تبدیل کنید
 4. در نهایت، با استفاده از قابلیت Cut این امکان برای شما فراهم است تا پنج ثانیه از محتوای اصلی را به محتوای خودتان اضافه کنید. سپس بدون نگرانی درباره دریافت کپی رایت استرایک یا نقض حق نشر اثر، این بخش را هر قدر دوست دارید، در محتوای خودتان تکرار کنید

خاطرنشان می‌شود که هیچ یک از این قابلیت‌ها به خودی خود تازگی ندارند؛ اما در بخش شورت ویدیوها در دسترس کاربران نبودند. برای مثال، Green Screen در سال ۲۰۲۲ برای ویدیوهای بدون موسیقی عرضه شده بود.

قابلیت ریمیکس شورت ویدیوها سرانجام در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت و در حال حاضر برای بخشی از کاربران اپلیکیشن اندروید یوتیوب فعال شده است.

قابلیت ریمیکس شورت ویدیوها

روش استفاده از قابلیت ریمیکس شورت ویدیوها در یوتیوب

 • ابتدا موزیک ویدیو مورد نظر خود را با اپلیکیشن اندروید یوتیوب پیدا کنید
 • روی دکمه Remix بزنید
 • سپس ابزار Remix دلخواه مانند Sound را انتخاب کنید
 • هم‌اکنون به صفحه ویرایش شورت ویدیوهای یوتیوب منتقل می‌شوید
 • ۱۵ ثانیه از موسیقی را هایلایت کنید
 • پس از تدوین تصاویر به شیوه دلخواه، در حالی که موسیقی در حال پخش است، ضبط شورت ویدیو را با زدن روی دکمه record آغاز کنید

یوتیوب و تیک تاک

به نظر می‌رسد آپدیت‌های جدید در راستای دورنمای فعالیت‌های یوتیوب در سال ۲۰۲۴ هستند که هفته گذشته از سوی نیل موهان اعلام شد. با تیوبرزپی از تازه‌های دنیای یوتیوب با خبر بمانید.

ضمنا در بخش دیدگاه‌ها بنویسید آیا قابلیت ریمیکس شورت‌ویدیوها برای شما هم فعال شده است؟ می‌توانید پرسش‌ها و پیشنهادهای خود را هم مطرح کنید تا در مطالب آینده مورد استفاده قرار دهیم. 

23 پاسخ

 1. چقدر جالب، حتما چک میکنم که این قابلیت برای منم فعال شده یا نه، فقط این قابلیت مخصوص گوشی های اندروید است یا با آیفون هم میشه هماهنگ کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00