آیا خرید بازدید یوتیوب اشتباه است؟ | تیوبرزپی

خرید بازدید یوتیوب

فهرست مطالب

 اگر کانال یوتیوبتان رشد نمی‌کند و فکر می‌کنید بهترین تصمیم خرید بازدید است، در مقاله امروز متوجه می‌شوید که این کار تصمیم خوبی است یا نه! پس سرانجام خرید بازدید یوتیوب را در تیوبرزپی بخوانید.

خرید بازدید کننده یوتیوب

خرید بازدید یوتیوب: آری یا نه!؟

خرید بازدید یوتیوب و یک‌شبه وایرال شدن وسوسه هر یوتیوبری است که نتیجه دلخواه را نگرفته است. در مقاله امروز تیوبرزپی، پیامدهای خرید ویو یوتیوب را برای یوتیوبرهای تازه‌وارد به دنیای تولید محتوای ویدیویی تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

تیوبرزپی با ارائه انواع خدمات جامع یوتیوب برای رشد ارگانیک کانال طبق روش‌های اصولی سئو یوتیوب در خدمت یوتیوبرهای گرامی است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق چت آنلاین با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل کنید.

خرید بازدید یوتیوب

انواع بازدید یوتیوب برای فروش: انتخاب بین بد و بدتر!

ممکن است هنگام مراجعه به وب‌سایت‌های فروش بازدید یوتیوب به این نتیجه رسیده باشید که فقط خرید بازدید یوتیوب با ربات ریسک دارد و شاید بتوانید با پرداخت هزینه بیشتر برای گزینه خرید بازدید واقعی یوتیوب ره صد ساله را یک‌شبه بپیمایید! در ادامه با انواع بازدید فروشی برای یوتیوب آشنا خواهید شد.

خرید بازدید یوتیوب

  • بازدید عادی یوتیوب (Regular Views): در تماس با یکی از فروشندگان راستگو یا بهتر است بگوییم دلالان خرید بازدید یوتیوب، این پاسخ را دریافت می‌کنید که بازدید عادی یعنی قرار است ربات‌ها آمار بازدید محتوای کانال یوتیوب شما را به صورت خودکار بالا ببرند! پس از شناسایی این تخلف در یوتیوب بازدیدهایتان افت می‌کند و با پیامدهای هولناک دیگری مواجه می‌شوید که در ادامه مقاله خواهید خواند.

خرید بازدید یوتیوب

  • بازدید واقعی یوتیوب (Real Views): ذوق‌زده نشوید؛ درست است که بازدید با کانال یوتیوب یک کاربر واقعی انجام می‌شود اما باید با رشد ارگانیک پیشین کانال یوتیوبتان هم خداحافظی کنید. چون زمانی‌که بازدید واقعی بخرید، از کاربران روح یا ghost account بازدید گرفته‌اید و با انتشار اولین ویدیو حتی اگر لو نروید، آسیب‌های دیگری به کانال یوتیوب خود وارد می‌کنید. یوتیوب با انتشار ویدیوی بعدی، برای مخاطبان نوتیفیکیشن ارسال می‌کند تا کیفیت و محبوبیت محتوای شما را بسنجد؛ وقتی که این کاربران روح به محتوای جدید واکنشی نشان ندهند، یوتیوب محتوای جدید را بی‌کیفیت تلقی می‌کند و احتمالا بازدید کانال یوتیوب شما حتی به آمار پیش از این خرید ممنوعه نرسد.

خرید بازدید کننده یوتیوب

  • بازدید ترکیبی یوتیوب (Mixed Views): طبق توضیحات بالا دیگر می‌دانید که چه خطای بزرگی است که تسلیم وسوسه خرید بازدید یوتیوب شوید و با یک خطای ترکیبی از میان کانال‌های یوتیوب رانده شوید!

پیامدهای خرید بازدید یوتیوب در کوتاه‌مدت

خرید بازدید یوتیوب قمار بر سر رشد کانالتان است. از قدیم هم که گفته‌اند: «قمار باختش باخت است، بردش هم باخت است!» پیامدهای ناگواری ممکن است پس از خرید بازدید کننده یوتیوب رخ دهد:

صعود ناگهانی متریک و سنجه‌های کانال یوتیوب

پس از خرید بازدید یوتیوب، آمار بازدید افزایش پیدا می‌کند؛ اما یوتیوب این بازدیدها را به منزله افزایش تعامل یا Engagement تعبیر نمی‌کند. الگوریتم یوتیوب به سادگی شناسایی می‌کند که میان نرخ بازدید با آمار لایک، کامنت و سابسکرایب تناسب وجود ندارد.

کاهش دسترسی بازدیدکنندگان واقعی به ویدیو یوتیوب

جدا ازین که الگوریتم یوتیوب به سرعت تشخیص می‌دهد که فعالیتی مشکوک در کانال یوتیوب شما وجود دارد، امکان دارد صعود ناگهانی بازدید دسترسی بازدیدکنندگان واقعی را به محتوای کانال یوتیوب شما دشوارتر کند.

خرید بازدید کننده یوتیوب

برداشت منفی مخاطبان کانال یوتیوب

این مورد را با ذکر یک مثال توضیح می‌دهیم. چندی پیش پژوهشگران حوزه آنتروپولوژی یا انسان‌شناسی آزمایشی در میان قبایل دور‌افتاده آفریقا انجام دادند. آنان تصاویری از زنان مختلف را به اعضای قبایل نشان دادند تا درباره زیبایی آن‌ها نظر دهند؛ اعضای این قبایل هرگز به رسانه‌ها دسترسی نداشته و تحت تأثیر معیارهای جمعی قرار نگرفته بودند.

نتیجه جالبی مشاهده شد: این بومیان دقیقا چهره‌هایی را زیبا می‌دانستند که زیبایی‌شان با دقیق‌ترین معیارهای دانش زیباشناسی و ابزارهای اندازه‌گیری تناسب میان اجزای صورت نیز ثابت شده بود.

به عبارت دیگر، ذهن انسان برای درک موارد گوناگون لزوما به ابزار پیشرفته آنالتیکس یا پلاگین ویدآی‌کیو نیاز ندارد تا بتواند جعلی‌بودن آمار کانال شما در نتیجه خرید بازدید یوتیوب را تشخیص دهد. پس خرید بازدیدکننده یوتیوب احتمالا فقط باعث ایجاد حس بی‌اعتمادی در میان مخاطبان شما شود.

خرید بازدید یوتیوب

پیامدهای خرید بازدید یوتیوب در طولانی‌مدت

پیامدهای خرید بازدیدکننده یوتیوب در طولانی‌مدت احتمالا ناگوارتر از چیزی باشد که انتظار دارید:

خرید بازدید یوتیوب = کانال مشکوک برای الگوریتم

یوتیوب درباره دستکاری بازدیدها سختگیرانه عمل می‌کند. بنابراین اگر متوجه خرید بازدید کننده یوتیوب شود، کانال شما به حالت تعلیق درمی‌آید یا برای همیشه بسته خواهد شد.

خرید بازدید کننده یوتیوب

 

دی‌مانیتایز‌شدن کانال یوتیوب

در صورتی که کانال یوتیوب شما تعلیق شود، دسترسی خود را به گزینه‌های مانیتایز و کسب درآمد از یوتیوب مانند آگهی‌های تبلیغاتی و اسپانسری از دست خواهید داد.

خرید ویو یوتیوب یعنی نقطه سر خط…

تلاش دوباره برای جلب اعتماد مخاطبان پس از رویارویی با پیامدهای خرید ویو یوتیوب دشوارتر از پیش خواهد بود. بنابراین پاسخ به پرسش آیا ویو یوتیوب بخریم؟ مطلقا منفی است.

خرید بازدید یوتیوب

خرید بازدید کننده یوتیوب اشتباه محض است: سخن پایانی

نابغه‌ترین ذهن‌های سیلیکون‌ولی جذب کمپانی بزرگی مانند یوتیوب می‌شوند و همواره در حال توسعه و ارتقای الگوریتم این پلتفرم هستند؛ دور از واقعیت است که گرفتار این خیال واهی شوید که با خرید بازدید یوتیوب و پرداخت ۱۵ دلار به وب‌سایت x می‌توانید به بزرگترین پلتفرم ویدیویی جهان رو دست بزنید و خرید بازدید کننده یوتیوب در طولانی‌مدت موفقیت‌آمیز باشد.

در عوض بهتر است همان مبلغ را برای رشد ارگانیک کانال یوتیوب خود هزینه کنید. می‌توانید برای بررسی کانال یا داشتن نقشه راه یوتیوب هزینه کنید یا تجهیزات بهتری برای ضبط و تولید ویدیو بخرید تا به کسب درآمد از یوتیوب برسید.

تنها دغدغه یوتیوبر باید تولید محتوای ویدیویی جذاب و مطابق با اصول سئو باشد تا بتواند به درآمد دلاری برسد. نقد کردن درامد یوتیوب را به پارتنر برتر گوگل، تیوبرزپی بسپارید. شش ماه کارمزد رایگان نقد درآمد و ۱۲ ماه پشتیبانی رایگان هدیه ما به پاس تلاش های شما خواهد بود.

پرسش‌های پرتکرار خرید بازدید یوتیوب

۱. آیا خرید بازدید یوتیوب غیرقانونی است؟

خرید بازدید یوتیوب به معنای نقض قوانین و مقررات یوتیوب است که با عنوان تخلف View Manipulation یا «دستکاری بازدید» شناخته می‌شود.

 

۲. آیا استفاده از ربات برای افزایش بازدید یوتیوب نیز تخلف محسوب می‌شوند؟

بله، استفاده از برنامه‌های خودکار که آمار بازدیدها را به صورت مصنوعی افزایش می‌دهد، نقض بارز مقررات یوتیوب است. ربات‌های بازدید یا view bots هم زیرمجموعه تخلف «دستکاری بازدید» محسوب می‌شوند.

 

۳. آیا می‌توانم در ازای سابسکرایب سایر یوتیوبرها  درخواست سابسکرایب کنم؟

تبادل سابسکرایب یا sub4sub نیز مقررات یوتیوب را نقض می‌کند.

 

۴. می‌توانم ویدیوهای یوتیوب را به وب‌سایت‌های پخش خودکار وصل کنم؟

وب‌سایت‌های پخش خودکار یا autoplay اگرچه نرخ بازدید را بیشتر می‌کنند، تعامل واقعی محسوب نمی‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00