بازدید بیشتر ویدیوهای یوتیوب با قابلیت thumbnail testing A/B در سال ۲۰۲۴ | تیوبرزپی

فهرست مطالب

قابلیت thumbnail testing A/B به یوتیوبرها کمک می‌کند تا جذاب‌ترین و پرطرفدارترین تصویر شاخص را برای محتواهای ویدیویی خود انتخاب کنند. با تیوبرزپی دریاره این قابلیت جدید بیشتر بدانید.

حتماً به یاد دارید که یوتیوب اولین بار در ماه ژوئن سال گذشته از قابلیت سنجش تصویر شاخص خبر داد. با کمک این قابلیت که با عنوان A/B thumbnail testing به این پلتفرم اضافه خواهد شد، بهترین تصویر شاخص یا تامنیل از میان سه تصویر به یوتیوبرها پیشنهاد خواهد شد. بنابراین سئو و بهینه‌سازی ویدیوهای یوتیوب آسان‌تر انجام می‌شود. خدمات گرافیک کانال یوتیوب  نگاه و نظر کاربران یوتیوب را به سمت محتوای کانال شما جلب می‌کند.

روند کار با قابلیت thumbnail testing

تولیدکنندگان محتوا سه تصویر شاخص را آپلود می‌کنند که به صورت آزمایشی طی دو هفته نمایش داده می‌شود. پس از پایان دو هفته بهترین تصویر شاخص بر اساس علاقه‌مندی مخاطبان انتخاب می‌شود که به بهینه‌سازی و سئو ویدیوهای یوتیوب در طولانی‌مدت کمک می‌کند.

تا پایان سال ۲۰۲۳ این قابلیت روی ۵۰ هزار کانال آزمایش شده است که در مقابل کاربران میلیاردی پلتفرم یوتیوب رقمی کوچک به حساب می‌آید. بنابراین تاریخ دقیق عرضهٔ این قابلیت همچنان نامعلوم باقی خواهد ماند.

در بخش دیدگاه‌ها برای ما بنویسید که آیا این قابلیت آزمایشی برای کانال یوتیوب شما فعال شده است و به نظر شما تا چه حد می‌تواند به رشد بازدیدهای یک ویدیو کمک کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00