پشت پرده کاهش سرعت یوتیوب برای برخی کاربران | تیوبرزپی

خبر جدید- علت کاهش سرعت یوتیوب

فهرست مطالب

اخیراً سرعت یوتیوب برای برخی کاربران کاهش قابل توجهی داشته است. این روند به منطقهٔ جغرافیایی خاصی محدود نمی‌شود. تیوبرزپی از علت این اختلال سرعت پرده برمی‌دارد.

دلیل کندی سرعت یوتیوب مشخص شد!

به تازگی موج جدیدی در یوتیوب ایجاد شده است که سرعت این پلتفرم برای برخی کاربران به میزان چشمگیری کاهش پیدا می‌کند! اگر کاربران از مسدودکننده‌های آگهی‌های تبلیغاتی موسوم به Ad Blocker استفاده کنند، سرعت سایت یوتیوب برای آنان کاهش پیدا می‌کند مگر زمانی که از نسخهٔ پرمیوم یوتیوب برای حذف آگهی‌ها استفاده کنند.

افزایش روزافزون آگهی‌های تبلیغاتی در یوتیوب باعث شده است تا بسیاری از کاربران به افزونه‌ها یا اپلیکیشن‌های مسدودکنندهٔ تبلیغات روی آورند. این در حالی است که به کارگیری این روش‌ها تخطی از شرایط و مقررات استفاده از یوتیوب است. به عبارت دیگر، کاربر Terms of Service را نقض کرده است.

آگهی‌های تبلیغاتی یوتیوب بخش عمده‌ای از درآمد یوتیوب را تشکیل می‌دهند و تنها راه قانونی برای حذف نمایش آگهی‌ها ارتقا یا upgrade یوتیوب به نسخهٔ پرمیوم (Premium Version) است.

یوتیوب روش‌های گوناگونی را برای منع استفاده از Ad Blockers به کار می‌گیرد. اولین اقدام نمایش پیام است که به کاربر گوشزد کند تا از ad blocker استفاده نکند. دومین اقدام هم که به تازگی انجام می‌شود، کاهش سرعت یوتیوب برای کاربرانی است که با ad blocker وارد سایت شده‌اند.

بنابراین در پاسخ به تعدادی از همراهان تیوبرزپی که گزارش کرده بودند یوتیوب با اختلال و کندی همراه است؛ باید بدانید که این اختلال فقط به دلیل استفادهٔ شما از ad blocker رخ می‌دهد.

مسدودکنندهای آگهی یا Ad Blockers به صورت افزونه (Ad-on)، اپلیکیشن و نرم‌افزار استفاده می‌شوند. البته محبوبیت اپلیکیشن‌های Ad Blocker تنها به دلیل حذف آگهی‌ها نیست.

ویژگی‌های بیشتری که نسخهٔ رایگان یوتیوب ندارد، در این اپلیکیشن‌ها وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به دانلود ویدیوها، پخش صوتی فایل‌ها و تکرار بخش مشخصی از محتواها اشاره کرد.

ضمناً اگر به دنبال مانیتایز کانال و نقد کردن درآمد یوتیوب هستید،  می‌توانید این مسیر را با کمک تیوبرزپی بپیمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00