۰ تا ۱۰۰ همکاری قدرتمند گوگل ادز و پینترست | تیوبرزپی

فهرست مطالب

زمزمه‌هایی از خبر همکاری گوگل ادز و پینترست در آمریکا شنیده می‌شود که می‌تواند انقلابی در عرصه دیجیتال مارکتینگ به وجود آورد.

یکی از تحلیل‌گران شرکت خدمات مالی پایپر سندلر (Piper Sandler) از احتمال تحولی عظیم در تبلیغات پینترست خبر می‌دهد. اضافه‌شدن تبلیغات گوگل روی اپلیکیشن پینترست آمریکا، پارتنرشیپ این دو کمپانی را تایید خواهد کرد. این توسعه تنها یکسال پس از همکاری پینترست با آمازون ادز (Amazon Ads) رخ می‌دهد.

گوگل ادز و پینترست

عرضه سریعتر نسبت به قرارداد پینترست با آمازون

بنا بر تاکید پایپر سندلر، پارتنرشیپ پینترست و گوگل ادز تفاوتی عمده با قرارداد آمازون خواهد داشت. درحالی‌که عرضه قابلیت همکاری با آکارون بین شش تا نه زمان برد، زمان‌بندی همکاری با گوگل ادز سریع‌تر خواهد بود. بنابراین احتمال دارد گوگل و پینترست از قبل با هم ارتباط داشتند یا که فقط استراتژی‌های بهینه‌تری برای اجرای این طرح در نظر گرفته‌اند.

گوگل ادز و پینترست

هدف‌گیری کاربران پینترست

این تحلیل‌گر از احتمال لینک‌دهی به عملکردهای جستجو یا هدف‌گیری دوباره (retargeting) داده‌های کاربران پینترست وجود دارد. با این اقدام استراتژیک، گوگل ماهانه به ۴۳۰ میلیون کاربر فعال جدید دسترسی پیدا می‌کند.

گوگل ادز و پینترست

فرصت‌های درآمدزایی بیشتر یوتیوبرها

این خبر برای یوتیوبرها هم نویدبخش به شمار می‌رود؛ زیرا آگهی‌های قدرتمندتر در پینترست باعث تقاضای کسب‌وکارهای بیشتری برای استفاده از این دو پلتفرم خواهد شد که فرصت‌های همکاری یوتیوبرها برای جذب اسپانسر یا  لینک‌دهی به صفحه فروش محصولات را بیشتر می‌کند و در حوزه‌های سبک زندگی، مد و ترفندهای مختلف اثر‌گذارتر خواهد بود که اکثر مخاطبان پینترست را تشکیل می‌دهند.

تبلیغات گوگل این همکاری به درآمدزایی بیشتر یوتیوب ها و تجربه لذت‌بخش نقد کردن درآمد یوتیوب منجر خواهد شد زیرا که بازدیدکنندگان بیشتری از پینترست جذب کرده‌اند.

یوتیوبر

پارتنرشیپ گوگل ادز و پینترست: سخن پایانی

همکاری بالقوه گوگل و پینترست می‌تواند جنجالی بزرگ در تبلیغات اینترنتی به پا کند‌. ترکیب فناوری قدرتمند گوگل اد و کاربران فعال پینترست تقاضای برندها برای استفاده از کمپین‌های تبلیغات گوگل را چند برابر خواهد کرد. امکان تبدیل کاربران پینترست به مشتریان که در اصلاح به آن CTR می‌گویند، بسیار تا بسیار بالا است. کارشناسان بازاریابی و برندها مشتاقانه منتظر عرضه این قابلیت هستند تا شاهد تغییر و تحول مفهوم نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در کسب‌وکارها باشند.

28 پاسخ

    1. بله دوست گرامی، تیوبرزپی این سرویس را ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق چت آنلاین با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00