خبر خوش یوتیوب برای رشد یوتیوبرهای تازه‌کار ۲۰۲۴ | تیوبرزپی

یوتیوبر ۲۰۲۴

فهرست مطالب

به تازگی به جمع یوتیوبرها پیوسته‌اید اما نگران هستید که تلاش شما در تولید و انتشار محتواهای ویدیویی به چشم نیاید؟ آپدیت جدید یوتیوب این نگرانی را برطرف می‌کند

آپدیت جدید الگوریتم یوتیوب در راه است

یوتیوبرهای جدید نگران بودند که کانال یوتیوب آن‌ها با وجود رعایت اصول مربوط به الگوریتم یوتیوب، همچنان بازدید چندانی به دست نیاورد. از این رو، یوتیوب در تلاش است تا این مسئله را حل کند. کافی است تا در انتخاب عنوان، تصویر شاخص، توضیحات و متن محتواها مانند کانال‌هایی با چند میلیون دنبال‌کننده عمل کنید.

در نتیجه، علی‌رغم بازدید محدود، ویدیوی کانال یوتیوب شما هم در میان ویدیوهایی پربازدید نمایش داده می‌شود و تنها دغدغهٔ شما نقد کردن درآمد یوتیوب خواهد بود. اگر مطمئن نیستید باید چگونه محتواهای یوتیوب خود را بهینه‌سازی کنید تا در بین ویدیوهای پربازدید قرار بگیرد، توصیه می‌کنیم از خدمات ادمینی کمک بگیرید. متخصصان تیوبرز پی شما را در پیمودن مسیر رشد کانال، مانیتایز و رسیدن به کسب درآمد دلاری یوتیوب راهنمایی و همراهی می‌کنند.

کارکرد الگوریتم یوتیوب در ۲۰۲۴

در حال حاضر، الگوریتم یوتیوب متناسب با علاقه‌مندی‌های هر کاربر، ویدیوهایی را پیشنهاد می‌دهد. عواملی که یوتیوب دربارهٔ این پیشنهادها در نظر می‌گیرد، عبارتند از:

کاربر در گذشته از تماشای چه ویدیوهایی لذت برده است؟

تصور کنید ویدیویی ۴۵ دقیقه‌ای را دربارهٔ تعمیرات موبایل تماشا کرده باشید، این ویدیو را لایک کرده یا کامنت گذاشته باشید، پس به احتمال زیاد به این موضوع علاقه دارید و باید منتظر باشید ویدیوهای مشابه بیشتری به شما پیشنهاد داده می‌شود.

کاربر پیش از این چه موضوعات یا کانال‌هایی را دنبال کرده است؟

مثلاً اگر یک کانال بدنسازی را دنبال کنید، به احتمال زیاد یوتیوب ویدیوهای بیشتری را دربارهٔ بدنسازی در Home Page شما نمایش می‌دهد.

کدام موضوعات به‌طور معمول با هم تماشا می‌شوند؟

اگر ویدیوی «جذاب‌ترین زنان جهان» را تماشا کرده باشید و اکثر بازدیدکنندگان ویدیوی «خواننده‌های زیبا در سال ۲۰۲۴» را هم دیده باشند، احتمالاً گزینهٔ بعدی یوتیوب برای تماشا پس از تماشای اولین ویدیو همین باشد.

اگر تمایل دارید تا جزئیات بیشتری دربارهٔ الگوریتم یوتیوب بدانید و بتوانید محتواهای یوتیوب پربازدید تولید و منتشر کنید، در چت آنلاین بپرسید تا پشتیبانی تیوبرز پی شما را راهنمایی کنند. ضمناً خواندن کدام خبرهای یوتیوب را در تیوبرز پی بیشتر می‌پسندید، در بخش دیدگاه‌ها برایمان بنویسید تا علاقمندی‌های شما را در اولویت قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00