رشد حتمی کانال یوتیوب با ویژگی برد-برد Collab | تیوبرزپی

ویژگی collab

فهرست مطالب

یوتیوب با رونمایی از ویژگی‌های جدیدی که از تیک‌تاک الهام گرفته شده‌اند، قصد دارد تا همچنان یکه‌تاز پلتفرم‌های ویدیویی باقی بماند. ویژگی Collab یکی از آپدیت‌های یوتیوب است که بیشتر برای شورت‌ویدیوها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی Collab (مخفف Collaboration به معنی همکاری) برای ضبط ویدیو در کنار ویدیویی دیگر کاربرد دارد که حتماً به چشم شما هم آشنا است! بله، عملکرد این ویژگی دقیقاً مشابه Duet در تیک‌تاک است.

دقت کنید که این ویژگی با گزینهٔ Collaborate در فهرست پخش ویدیوهای یوتیوب متفاوت است که دوستان می‌توانند به playlist شما ویدیو اضافه کنند.

روش استفاده از ویژگی Collab بسیار ساده است. پس از انتخاب قالب دلخواه، روی گزینهٔ Remix می‌زنید، سپس Collab را انتخاب می‌کنید.

ویژگی collab در یوتیوب

مزایای تولید و انتشار Collab برای یوتیوبرها

انتشار Collab کمک می‌کند تا کانال یوتیوب شما رشد کند:

گسترش مخاطبان

زمانی که با یوتیوبر دیگری ویدیو Collab می‌سازید، به دنبال‌کنندگان این یوتیوبر معرفی می‌شوید. این مزیت برد-برد کمک می‌کند تا تعداد بازدیدهای ویدیوی شما افزایش پیدا کند. البته که ممکن است تعدادی از این بازدیدکنندگان به جمع دنبال‌کنندگان شما هم اضافه شوند.

افزایش تنوع محتوا

همکاری با سایر یوتیوبرها، ایده‌ها و نگرش‌های نو را برای کانال یوتیوب‌تان به ارمغان می‌آورد. نوآوری‌هایی که باعث می‌شود تازگی محتواهای شما حفظ شود.

افزایش اعتبار

همکاری با سایر یوتیوبرها اعتبار اجتماعی کانال یوتیوب شما را بیشتر می‌کند. زمانی که در کانال‌های دیگر معرفی می‌شوید، کاربران بیشتر ترغیب می‌شوند تا به جمع دنبال‌کنندگان شما بپیوندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0:00
0:00