نقد کردن درامد یوتیوب

درآمد دلاری یوتیوب را سه‌سوته در حساب بانکی ایران دریافت کنید!

نقد کردن درامد یوتیوب را به تیوبرزپی، امن‌ترین شرکت نقد درآمد دلاری از پلتفرم یوتیوب در ایران بسپارید. تیوبرزپی خدمات نقد‌کردن درآمد یوتیوب را به مدت شش ماه با کارمزد رایگان ارائه می‌دهد. تیم حرفه‌ای و متعهد مجموعه با تخصص در زمینهٔ یوتیوب باعث تداوم پیشرفت و ترقی آتی یوتیوبرهای ایرانی می‌شود.

چرا تیوبرزپی بهترین گزینه برای نقد کردن درآمد یوتیوب است؟

ما فقط نقدکننده درآمد نیستیم! ما نگهبان هر آنچه هستیم که تاکنون بدست آورده اید، چرا که ما تنها شرکت MCN ایرانی هستیم که از درجه حفاظتی بالایی برخوردار است، البته برای دوستانی که تمایلی به استفاده از خدمات MCN ندارند و نمی‌خواهند کارمزد بیشتری بپردازند، متد ۳۶۰ درجه حفاظتی را ابداع کردیم که مختص کسانی است که از ادسنس‌های شرکتی ما استفاده می‌کنند، این متد، نظارت بسیار بالایی بر کانال‌های متصل به ادسنس شرکتی دارد و با کوچکترین خطایی، مراحل قرنطینه‌ کانال و یا رسیدگی به خطا را به سرعت طی می‌کند و از آسیب‌دیدن سایر کانال‌ها جلوگیری می‌کند، در عین حال صرفا نقد کردن درآمد و‌ حفاطت از کانال کافی نیست، چرا که این تجربه برای بسیاری از افراد به‌وجود آمده است که پس از مدتی با کاهش درآمد کانال یوتیوب روبه‌رو می‌شوند، از این جهت تیوبرز پی کلاب یک میلیون دلاری را پایه گذاری کرد که شامل یک دوره آموزشی به ارزش ۲،۰۰۰ دلار و ۱۲ ماه پشتیبانی و آنالیز و چکاپ رایگان ماهیانه است که نه تنها از افت درآمد شما جلوگیری می‌کند، بلکه تا ۱،۰۰۰ درصد رشد درآمد را برای شما به ارمغان می‌آورد.

تیوبرزپی فقط یک نقد کننده در آمد نیست. نگهبان و مربی رشد هر آن‌چیزی است که به‌دست آورده‌اید و می‌خواهید در آینده بسازید.

امن‌ترین شرکت برای نقد درآمد یوتیوب

تیوبرزپی، اولین شرکت MCN در ایران است. تاکنون هیچ یک از کانال‌های یوتیوب طرف قرارداد با این مجموعه از طرف گوگل بسته نشده‌اند و هرگز اخطاری دریافت نکرده‌اند.

متخصصان حرفه‌ای یوتیوب

تیوبرز پی فقط به نقد کردن در امد یوتیوب اکتفا نمی‌کند، کارشناسان متخصص این مجموعه نه تنها کسب درآمد از یوتیوب را تداوم می‌بخشند، بلکه با ارائهٔ انواع خدمات برای رشد کانال یوتیوب شما درآمدزایی آن را چند برابر می‌کنند. تاکنون ۶،۰۰۰ دانشجو با راهنمایی دکتر احسان رضایی و دیگر متخصصان حرفه‌ای مجموعه به درآمد دلاری رسیده‌اند.

شش ماه کارمزد رایگان

در شرایطی که سایر شرکت‌ها، کارمزد و تعرفه‌های نجومی را برای نقد کردن درآمد یوتیوب دریافت می‌کنند، تیوبرز پی، شش ماه اول همکاری، نقد درآمد کانال یوتیوب شما را رایگان انجام می‌دهد! ضمناً درصورتی‌که در این مدت از خدمات تیوبرز پی رضایت نداشته باشید، می‌توانید همکاری خود را ادامه ندهید.

تخصص کافی

علاوه بر مدیر تیوبرزپی، دیگر افراد مشغول به فعالیت در تیوبرزپی هم دارای تخصصی هستند و این را ۶،۰۰۰ دانشجوی به درآمد رسیده این مجموعه ثابت کرده است.

مورد اعتماد Google Adsense

حساب مرکزی تیوبرز پی مورد تأیید Google Adsense است. یوتیوبرها می‌توانند با خیال راحت و آسوده به تولید محتوا بپردازند و راه دشوار انتقال دریافت دلاری را به تیوبرز پی، پارتنر بی‌رقیب گوگل در ایران بسپارند.

عضویت رایگان در کلاب یک میلیون دلاری

یکی از مزیت‌های بزرگ عقد قرارداد با تیوبرزپی این است که بعد از قرارداد، یک دوره ارزشمند ۲،۰۰۰ دلاری را رایگان به صاحب کانال در جهت ارتقا و رشد کانالش داده می‌شود.

۶ ماه پشتیبانی رایگان

فرصتی تکرار نشدنی در اختیار کانال‌های یوتیوب طرف قرارداد تیوبرز پی قرار دارد. پس از عقد قرارداد می‌توانید علاوه بر نقد کردن در امد یوتیوب، تا شش ماه از پشتیبانی رایگان مجموعه نیز برخوردار شوید. پس با یک تیر دو نشان می‌زنید.

شفافیت قراردادها

اولین گام برای استفاده از خدمات بی‌نظیر تیوبرز پی، امضای قرارداد کتبی شفاف با مالک کانال است‌. شرایط قرارداد به‌گونه‌ای تنظیم می‌شود که دسترسی به Manager کانال شما محدود باشد.

نقد درآمد یوتیوب با رمز‌ارز و ارز دیجیتال

تیوبرزپی این امکان را مهیا کرده است تا درآمد یوتیوب به حساب کریپتوکارنسی یا ارز دیجیتال شما واریز شود.

چشم‌انداز جهانی

تیوبرزپی با این دورنما فعالیت می‌کند تا بزرگترین و معتبرترین مرجع آموزش‌های تخصصی یوتیوب در جهان باشد.

پس‌انداز درآمد دلاری یوتیوب

تیوبرزپی این تجربهٔ فوق‌العاده و هیجان‌انگیز را فراهم آورده است که بتوانید درآمد دلاری یوتیوب را پس‌انداز کنید و از نوسانات ارزی بازار ایران ضرر مالی نبینید.

برخی از دغدغه‌های شما

؟

چرا تیوبرز پی، بهترین گزینه برای نقد درآمد کانال یوتیوب شماست؟

؟

در تیوبرز پی به مدت شش ماه معاف از پرداخت کارمزد شرکت هستید.

؟

عضویت در کلاب یک میلیون دلاری چطور درآمد شما رو ۵ برابر می‌کنه؟

؟

منفعت‌های شما از چکاپ ماهانه تیوبرز پی چیست؟

؟

چرا تیوبرز پی، بهترین گزینه برای نقد درآمد کانال یوتیوب شماست؟

؟

نظارت ۳۶۰ درجه کارشناسان متخصص تیوبرز پی چگونه از کانال یوتیوب شما حفاظت می‌کند؟

؟

من می‌خوام با تیوبرز پی همکاری کنم، آیا قراره که کل اطلاعات کانالم رو ارائه بدم؟

؟

چرا قرارداد تیوبرزپی شفاف و قابل اعتماد است؟

پادکست های تیبورز پی

تایتل پادکست اینجا قرار میگیرد

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تایتل پادکست اینجا قرار میگیرد

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تایتل پادکست اینجا قرار میگیرد

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تایتل پادکست اینجا قرار میگیرد

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کانال‌هایی که با ما همکاری می‌کنند:

مراحل نقد کردن درامد یوتیوب

با همراهی تیوبرزپی می‌توانید درآمد دلاری یوتیوب را سه‌سوته در حساب بانکی ایران دریافت کنید!

۱. ثبت درخواست

پس از تکمیل فرم درخواست مشاوره، گزینهٔ ثبت درخواست را انتخاب کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.

۲. عقد قرارداد

قرارداد شفاف همکاری به منظور فعال‌سازی حساب Adsense برای شما ارسال می‌شود.

۳. شروع دریافت درآمد

حساب شما به AdSense متصل می‌شود، سپس نقد درآمد کانال یوتیوب طبق روش دلخواه خودتان صورت می‌گیرد.

نظرات برخی از دانشجویان

پاسخ به پرسش‌های پرتکرار شما عزیزان

بله، تیوبرزپی با افتخار اولین شرکت MCN در ایران  است. حساب کاربری مرکزی تیوبرز‌پی مورد تأیید Google Adsense است و درآمد کانال‌های یوتیوب را به صورت رسمی و قانونی به مالک آن‌ها انتقال می‌دهد.

برای نقد کردن درآمد یوتیوب باید به مرحلهٔ مانیتایز کانال رسیده باشید که می‌توانید با کارشناسان مجموعه به مرحلهٔ مانیتایز و کسب درآمد از کانال یوتیوب دست پیدا کنید.

صاحب امتیاز تیوبرز پی، دکتر احسان رضایی تنها ایرانی است که تا به امروز توانسته است یک لوح طلایی و دو لوح نقره‌ای یوتیوب را دریافت کند. موفقیت‌های درخشان دکتر رضایی و بالغ بر ۶،۰۰۰ نفر از دانشجویان دوره‌های ایشان نماد اعتماد به تیم حرفه‌ای و تخصصی تیوبرز پی است.

تیوبرز پی از دو روش کارآمد جهت پرداخت درآمد کانال یوتیوب استفاده می‌کند که عبارتند از:

روش اول نقد درآمد یوتیوب

پرداخت ریالی به حساب‌های بانکی داخل ایران با بالاترین نرخ دلار در بازار ارزی

روش دوم نقد درآمد یوتیوب

انتقال درآمد از طریق ارز دیجیتال تتر

دریافت درآمد یوتیوب بین ۲۷تا ۳۰ام ماه‌های میلادی میسر است.

تیوبرز پی این امکان را فراهم می‌کند تا به دلیل نوسانات ارزی موجود در بازار ایران برداشت درآمد از یوتیوب را به تأخیر بیندازید و آن را ذخیره کنید.

تاکنون حساب هیچ یک از کانال‌های طرف قرارداد با تیوبرز پی مسدود نشده است. تیم متخصص و کارآمد تیوبرزپی امن‌ترین مسیر را برای نقد کردن در امد یوتیوب شما فراهم کرده است.

0:00
0:00