درباره تیــــــوبرزپی

بنیانگذار تیوبرزپی، دکتر احسان رضایی تنها ایرانیست که تا به امروز موفق به دریافت یک لوح طلایی و دو لوح نقره‌ای یوتیوب شده است. وی مدرس رسمی گوگل و عضو آکادمی یوتیوب‌مارکتینگ کانادا است. موفقیت‌های درخشان دکتر رضایی و بالغ بر ۵،۰۰۰ نفر از دانشجویان دوره‌های ایشان نماد اعتماد به تیم حرفه‌ای و متخصص تیوبرزپی است.

تیوبرزپی با افتخار اولین شرکت MCN در ایران  است. حساب کاربری مرکزی تیوبرز‌پی مورد تأیید Google Adsense است و درآمد کانال‌های یوتیوب را به صورت رسمی و قانونی به مالک آن‌ها انتقال می‌دهد. تاکنون هیچ یک از کانال‌های یوتیوب طرف قرارداد با این مجموعه از طرف گوگل بسته نشده‌اند و هرگز اخطاری دریافت نکرده‌اند.

تیوبرز پی فقط به نقد کردن در امد یوتیوب اکتفا نمی‌کند، کارشناسان متخصص این مجموعه نه تنها کسب درآمد از یوتیوب را تداوم می‌بخشند، بلکه با ارائهٔ انواع خدمات برای رشد کانال یوتیوب شما درآمدزایی آن را چند برابر می‌کنند.

نقد کردن در امد یوتیوب را به تیوبرزپی، امن‌ترین شرکت نقد درآمد دلاری از پلتفرم یوتیوب در ایران بسپارید. تیوبرزپی خدمات نقد‌کردن درآمد یوتیوب را به مدت شش ماه با کارمزد رایگان ارائه می‌دهد. تیم حرفه‌ای و متعهد مجموعه با تخصص در زمینهٔ یوتیوب باعث تداوم پیشرفت و ترقی آتی یوتیوبرهای ایرانی می‌شود.

خدمات تیــــــوبرزپی

چرا همکاری با تیــــــوبرزپی ؟

۱ – افزایش چند برابری در آمد کانال

۲ – ۱۲ ماه پشتیبانی رایگان کانال

۳ – دسترسی منجیر و قرارداد مکتوب

۴ – دوره رایگان به ارزش ۲،۰۰۰ دلار برای رشد کانال‌های طرف قرارداد

۵ –  رزومه موفق تیوبرزپی

۶ –  دارا بودن تجربه موفق (دانشجوهایی که لوح گرفتن و به درامد رسیدن و …)

۷ – کارمزد شش ماه اول رایگان

۸ –  مجوز رسمی

۹ – پرداخت ارزی ریالی

۱۰ – ادسنس اختصاصی برای کانال‌های خاص

اشخاصی که با تیــــــوبرز پی همکاری داشته اند

تیوبرزپی امن‌ترین شرکت نقد درآمد دلاری یوتیوب است که در ایران فعالیت می‌کند. این شرکت تسهیلات گوناگونی را در اختیار یوتیوبرها قرار می‌دهد و از هر جهت بهترین است!

آیا می‌دانید شش ماه اول همکاری با تیوبرزپی کارمزد نقد کردن در امد دلاری رایگان است؟! تنها شرکت MCN در ایران که خدمات نقد درامد یوتیوب را به مدت شش ماه بدون دریافت کارمزد به شما ارائه خواهد داد، تیوبرز پی است.

قرار است با یک تیر دو نشان بزنید! در کنار نقد‌ کردن درامد یوتیوب به مدت ۱۲ ماه از پشتیبانی رایگان تیوبرزپی بهره‌مند می‌شوید.

خدمات مشتریان

  • واحد پشتیبانی عدد ۱
  • واحد نقد درآمد عدد ۲
  • واحد فروش عدد ۳

ارتباط با ما

  • شماره تماس: ۹۱۶۹۳۴۵۷-۰۲۱
  • ایمیل: info@tuberspay.com
  • نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان شهید عباس‌پور (توانیر)، روبه‌روی ایستگاه BRT توانیر، برج افق،‌ پلاک ۲۳۱۳،‌ طبقهٔ پنجم

کلیه حقوق مادی و معنوی وب‌سایت متعلق به تیوبرزپی است.

0:00
0:00